View source

From Wikilook
Jump to: navigation, search

You do not have permission to edit this page, for the following reason:

You are not allowed to execute the action you have requested.

You can view and copy the source of this page:

Return to Hlavní strana.

Wikilook, The Free Cat

Co je Wikilook

Wikilook je vícejazyčná sociální síť/wiki/blog/katalog/cokoliv... zadarmo s nekonečnými možnostmi přizpůsobení pro každého ochotného se připojit. Jsme rozvíjející se systém, který je závislý na svých uživatelích. Wikilook nabízí jednoduchost a komplexnost zároveň. Naším posláním je poskytnout nástroj pro všechny druhy interakcí s tak málo omezeními jak je to jen možné.

Váš Wikilook

Wikilook je Váš prostor pro zveřejnění Vačich dat. Máte možnost zvolit licenci, pod kterou budete publikovat a Váš obsah je Vaše odpovědnost . Wikilook Vás nenutí přijímat podmínky, které nechcete, stejně tak Vás nenutí předat nám práva k vašemu obsahu. Pokud chcete sdílet data s ostatními, vyberte příslušnou licenci. Nezapomeňte se řídit našimi pravidly, které ochraňují Vás stejně jako ostatní uživatele.

Navíc, Wikilook jakožto systém, by měl být nezávislý a vlastněný svými uživateli. Případný zisk vytvořený systémem Wikilook by také měl být sdílen se svými uživateli (v závislosti na aktivitě a participaci). Prosím, pomozte nám navrhnout spravedlivý systém pro sdílení zisků systému se svými uživateli.

Jak se připojit

Kdokoliv se může zaregistrovat. Zvolte přezdívku nebo použjte vlastní jméno pro registraci. Záleží jen na Vás. Respektujeme vaše soukromí.

Objevujte

Podobně jako u jiných wiki, Wikilook umožňuje prohlížení obsahu a částečnou participaci bez registrace. Pro plný zážitek a přístup do uzavřených komunit doporučujeme se zaregistrovat jako uživatel a připojit se ke skupinám.

Publikujte nebo vyvíjejte

Založeno na Open Source softwaru (MediaWiki, Semantic MediaWiki & rozšíření, skripty atd.), Wikilook se vyvíjí se svými uživateli. Napište článek, použijte aplikaci k vytvoření komplexního textu nebo se staňte vývojářem wikitextu/programového kódu .

Přesuňte se na Wikilook

Přesuňte Vaši aplikaci nebo data na Wikilook. Můžete používat vlastní skiny, styly, skripty a využívat komunity uživatelů vylepšujících Váš systém. Wikilook zde může být navždy, Vaše aplikace vně systému pouzde do doby, dokud ji aktualizujete.

Podpořte Wikilook

Pokud se domníváte, že je Wikilook hoden Vaší podpory, prosím darujte příspěvek. Vaše průběžné dary mohou pomoci této službě rozvinout se v něco úžasného.

WIKILOOK
Namespaces
Variants
Actions